Zestawy Lego Ninjago- smoki wkraczają na scenę!

Świat dzieci jest tak fantastyczny szczególnie dlatego, że nie ma w nim rzeczy niemożliwych. Coś, co dla dorosłych wydawać mogłoby się wyłącznie fikcją, u nich jest na porządku dziennym. I o ile wojownicy ninja, występują w filmach dla starszych odbiorców, tak już na przykład takie mityczne stworzenia jak smoki- już nie. Zaś w przypadku najmłodszych, obie te grupy jak najbardziej mają rację bytu. A najlepsze w tym jest to, że istnieją one razem, w jednym świecie! Lego Ninjago jest tego idealnym przykładem. Bohaterowie serii mają bowiem do swojej dyspozycji specjalne smoki żywiołów! 

Lego Ninjago- smok wodny Nyi!

Fantastyczny zestaw, który z pewnością mile urozmaici zabawę dzieci. Smok wodny jest niesamowitym projektem serii Lego ninjago do druku. Jego główną zaletą są ruchome elementy takie jak ogon, głowa czy nawet otwierany pysk. A i wygląda naprawdę efektownie. Jedna z bohaterek dopiero co odkryła w sobie niezwykłe moce, a już musi stanąć do walki ze złem. A czy można wymarzyć sobie lepszego sprzymierzeńca niż latający oraz równie sprawnie nurkujący smok? 

Lego Ninjago- Smok ognia Kai’a!

Dynamiczny i pełen energii ninja ognia, nie wyobraża sobie walki w przestworzach, bez swojego wiernego towarzysza. Dołącz więc do Kai’a w niezwykłej bitwie i pomóż mu pokonać kolejnych przeciwników. Zestaw Lego zawiera trzy figurki postaci, oraz 209 elementów koniecznych do złożenia całego modelu ognistego smoka. Co ciekawe jest on przeznaczony dla młodszych odbiorców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z klockami Lego i uczą się jeszcze dopasowywać do siebie poszczególne fragmenty. 

Złoty Ultra Smok Lloyda

No i na koniec prawdziwa wisienka na torcie. Jest to największy model smoka ze świata Lego Ninjago. Jego wysokość wynosi 17 centymetrów, zaś długość 54. Będzie więc stanowił oryginalną, ale z pewnością jedyną w swoim rodzaju ozdobę dziecięcego pokoju. Jednak przecież nie tylko po to został stworzony. Ruchome elementy takie jak każda z czterech głów czy rozkładane skrzydła, mile urozmaicą niesamowite starcie z siłami zła. Wsiadaj więc na grzbiet legendarnego złotego smoka i wraz z Lloydem uratuj Ninjago City!