Każdy z nas może być ninja

Czym są LEGO ninjago

LEGO Ninjago, to kolejna seria od klocków LEGO. Seria ta zdobyła taką popularność że od 2011 roku ma swój własny serial pod tytułem Ninjago – Mistrzowie Spinjitsu (który ma ponad 15 sezonów i aż 210 odcinków), a w 2017 powstał film LEGO Ninjago. Główni postaciami serii jest Kai (czerwony ninja), Cole (czarny ninja), Jay (niebieski ninja), Zane (biały ninja), Lloyd (zielony ninja) i ich mistrz Wu. Ninja muszą stawić czoła coraz to potężniejszym wrogom którzy zagrażają istnieniu Ninjago albo nawet i całego świata. Do nich należą minimum Lord Garmadon.

Co nam oferuje ta seria ?

W serii będziemy mogli zbudować nie tylko to co jest typowe dla klocków LEGO, czyli budynki i pojazdy, ale bedzięmy mogli mieć opcje zbudowania różnych stworzeń z tego świata jak na przykład smoki lub wielkie roboty, w których w środku znajdują się nasi ninja.

Czym się Ninjago wyróżnia na tle innych serii LEGO ?

Ninjago to autorski pomysł ich firmy LEGO, to oznacza że należy wyłącznie do niej i firma nie potrzebuje żadnych licencji do niej. Seria ta jest wyjątkowo różnorodna mimo tego że głównymi postaciami są ninja. Znajdziemy tu równie piratów, wężo-ludzi, duchy, piratów i (tak jak wcześniej wspomniałem ) smoki. Jest to na pewno jedna z najpopularniejszych, albo nawet najpopularniejsza seria LEGO jaka kiedykolwiek powstała.

Dla kogo jest ta seria ?

Ninjago tak jak każda seria LEGO jest dla wszystkich, jak i dla dzieci i dorosłych. Jeśli jesteś rodzicem i twoje dziecko, lub inną bliska ci osoba, jest wielkim fanem serialu (albo po prostu lubi ninja), idealnym prezentem dla niego będzie właśnie jeden z zestawów z tej serii. Proszę pamiętać, żeby nie dawać tych klocków dzieciom poniżej 3 roku życia, gdyż grozi to udławieniem się klockiem.

Jakie są inne zalety ?

Oprócz rzeczy które, klocki cechują się doskonałym wręcz stanem i są bardzo przyjemne do budowania różnych budowli. Modele różnych zestawów takie jak te że smokami czy te z robotami wyglądają naprawdę świetnie i oryginalnie.